
Wholesale Copper Pastoral Style Flower Leaves Zircon Inlaid Finger Ring
| Gender | Ring,Unisex |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Flower,Leaves |
| Style | Pastoral Style,Plants And Flowers |
| Styling | Leaves |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 5g |
Original: $1.61
-65%$1.61
$0.56More Images




Wholesale Copper Pastoral Style Flower Leaves Zircon Inlaid Finger Ring
| Gender | Ring,Unisex |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Flower,Leaves |
| Style | Pastoral Style,Plants And Flowers |
| Styling | Leaves |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Ring,Unisex |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Flower,Leaves |
| Style | Pastoral Style,Plants And Flowers |
| Styling | Leaves |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 5g |























