
Wholesale Copper Ring With Flower And Geometric Pattern Inlaid Zircon For Women Luxury Business Style Jewelry
Wholesale Copper Ring With Flower And Geometric Pattern Inlaid Zircon For Women Luxury Business Style Jewelry
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Flowers,Geometry |
| Size | 6. |
| Style | Business,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 8g |
Original: $1.73
-65%$1.73
$0.61More Images




Wholesale Copper Ring With Flower And Geometric Pattern Inlaid Zircon For Women Luxury Business Style Jewelry
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Flowers,Geometry |
| Size | 6. |
| Style | Business,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Flowers,Geometry |
| Size | 6. |
| Style | Business,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 8g |























