
Wholesale Copper Zirconia Geometric Lip Chain Necklace Unisex Minimalist Luxury
| Chain Style | Lip Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Minimalist |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 3g |
Original: $1.41
-65%$1.41
$0.49More Images






Wholesale Copper Zirconia Geometric Lip Chain Necklace Unisex Minimalist Luxury
| Chain Style | Lip Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Minimalist |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Lip Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Minimalist |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 3g |























