
Wholesale Diamond Geometric Cross Pendant Necklace Made Of Titanium Steel And Pearl Chain For Unisex
Wholesale Diamond Geometric Cross Pendant Necklace Made Of Titanium Steel And Pearl Chain For Unisex
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 15g |
Original: $2.99
-65%$2.99
$1.05More Images








Wholesale Diamond Geometric Cross Pendant Necklace Made Of Titanium Steel And Pearl Chain For Unisex
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 15g |























