
Wholesale Diecast Zirconembedded Geometric Water Drop Clavicle Necklace With Electroplating Treatment
Wholesale Diecast Zirconembedded Geometric Water Drop Clavicle Necklace With Electroplating Treatment
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Clavicle Chain,Women's |
| Material | Diecast |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Zircon |
| Style | High Sense,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 88g |
Original: $2.32
-65%$2.32
$0.81More Images






Wholesale Diecast Zirconembedded Geometric Water Drop Clavicle Necklace With Electroplating Treatment
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Clavicle Chain,Women's |
| Material | Diecast |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Zircon |
| Style | High Sense,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 88g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Clavicle Chain,Women's |
| Material | Diecast |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Zircon |
| Style | High Sense,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 88g |























