
Wholesale Dopamine Rainbow Geometric Zircon Copper Ring For Women Fairy Style Jewelry
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Zircon |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fairy Style,Geometry |
| Weight | 7g |
More Images



Wholesale Dopamine Rainbow Geometric Zircon Copper Ring For Women Fairy Style Jewelry
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Zircon |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fairy Style,Geometry |
| Weight | 7g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Zircon |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fairy Style,Geometry |
| Weight | 7g |























