
Wholesale Earrings Silver Needle Copper Leaf Geometric Flowershaped Electroplating Minimalist Light Luxury For Couple
Wholesale Earrings Silver Needle Copper Leaf Geometric Flowershaped Electroplating Minimalist Light Luxury For Couple
| Gender | Couple Style |
|---|---|
| Material | Silver Needle + Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Leaf,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Plants Flowers |
| Weight | 10g |
More Images





















Wholesale Earrings Silver Needle Copper Leaf Geometric Flowershaped Electroplating Minimalist Light Luxury For Couple
| Gender | Couple Style |
|---|---|
| Material | Silver Needle + Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Leaf,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Plants Flowers |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Couple Style |
|---|---|
| Material | Silver Needle + Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Leaf,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Plants Flowers |
| Weight | 10g |























