
Wholesale Electroplated Copper Zircon Geometric Drop Shape Pendant Necklace Accessories Light Luxury Style
Wholesale Electroplated Copper Zircon Geometric Drop Shape Pendant Necklace Accessories Light Luxury Style
| Material | Copper Zircon |
|---|---|
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Drop Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 1g |
Original: $2.25
-65%$2.25
$0.79More Images









Wholesale Electroplated Copper Zircon Geometric Drop Shape Pendant Necklace Accessories Light Luxury Style
| Material | Copper Zircon |
|---|---|
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Drop Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Material | Copper Zircon |
|---|---|
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Drop Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 1g |























