
Wholesale Elegant Heart Shaped Inlaid Zircon On Environmental Protection Copper Women's Earrings
Wholesale Elegant Heart Shaped Inlaid Zircon On Environmental Protection Copper Women's Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Environmental Protection Copper |
| Mosaic Material | Zircon |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Elegant,Null |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 4g |
Original: $2.02
-65%$2.02
$0.71More Images











Wholesale Elegant Heart Shaped Inlaid Zircon On Environmental Protection Copper Women's Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Environmental Protection Copper |
| Mosaic Material | Zircon |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Elegant,Null |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Environmental Protection Copper |
| Mosaic Material | Zircon |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Elegant,Null |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 4g |























