
Wholesale Female Ferris Wheel Geometric Stainless Steel Enamel Glaze Shell Electroplated Pendant Clavicle Necklace
Wholesale Female Ferris Wheel Geometric Stainless Steel Enamel Glaze Shell Electroplated Pendant Clavicle Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel,Enamel Glaze,Shell |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Minimalist |
| Weight | 30g |
More Images





Wholesale Female Ferris Wheel Geometric Stainless Steel Enamel Glaze Shell Electroplated Pendant Clavicle Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel,Enamel Glaze,Shell |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Minimalist |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel,Enamel Glaze,Shell |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Minimalist |
| Weight | 30g |























