
Wholesale Geometric Titanium Steel Electroplated Cuban Chain Choker Collarbone Necklace For Unisex
Wholesale Geometric Titanium Steel Electroplated Cuban Chain Choker Collarbone Necklace For Unisex
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $2.42
-65%$2.42
$0.85More Images











Wholesale Geometric Titanium Steel Electroplated Cuban Chain Choker Collarbone Necklace For Unisex
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |























