
Wholesale Geometric Zircon Gold Plated Brass Necklace For Women With Cross Chain
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Brass,Copper Plated With 18K Gold |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Gold Plated Brass |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 6g |
Original: $3.76
-65%$3.76
$1.32More Images





Wholesale Geometric Zircon Gold Plated Brass Necklace For Women With Cross Chain
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Brass,Copper Plated With 18K Gold |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Gold Plated Brass |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Brass,Copper Plated With 18K Gold |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Gold Plated Brass |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 6g |























