
Wholesale Geometric Zircon Inlay Copper Earrings Unisex Fashion
| Ear Needle Material | Copper |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Zircon |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 4g |
Original: $2.00
-65%$2.00
$0.70More Images




Wholesale Geometric Zircon Inlay Copper Earrings Unisex Fashion
| Ear Needle Material | Copper |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Zircon |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Copper |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Zircon |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 4g |























