
Wholesale Hand Jewelry Copper Sweet Flower Leaf Enamel Glue Zircon Ring For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Flowers,Leaves |
| Size | 6. |
| Style | Natural,Plant Flowers |
| Styling | Leaves |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 5g |
Original: $1.71
-65%$1.71
$0.60More Images




Wholesale Hand Jewelry Copper Sweet Flower Leaf Enamel Glue Zircon Ring For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Flowers,Leaves |
| Size | 6. |
| Style | Natural,Plant Flowers |
| Styling | Leaves |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Flowers,Leaves |
| Size | 6. |
| Style | Natural,Plant Flowers |
| Styling | Leaves |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 5g |























