
Wholesale Heart Shaped Stainless Steel And Copper Zircon Pendant Necklace With Electroplating In Fashion Geometric Style For Women
Wholesale Heart Shaped Stainless Steel And Copper Zircon Pendant Necklace With Electroplating In Fashion Geometric Style For Women
| Chain Style | O-Shaped Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pendant Material | Copper,Zircon |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Original: $1.63
-65%$1.63
$0.57More Images







Wholesale Heart Shaped Stainless Steel And Copper Zircon Pendant Necklace With Electroplating In Fashion Geometric Style For Women
| Chain Style | O-Shaped Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pendant Material | Copper,Zircon |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Shaped Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pendant Material | Copper,Zircon |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |























