
Wholesale Inlaid Square Rainbow Zircon Copper Ring For Women Retro Geometric Electroplated Style
Wholesale Inlaid Square Rainbow Zircon Copper Ring For Women Retro Geometric Electroplated Style
| Gender | Round,Colored Zircon,Couple Style |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Size | 6. |
| Style | Retro,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 100g |
Original: $4.31
-65%$4.31
$1.51More Images




Wholesale Inlaid Square Rainbow Zircon Copper Ring For Women Retro Geometric Electroplated Style
| Gender | Round,Colored Zircon,Couple Style |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Size | 6. |
| Style | Retro,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Round,Colored Zircon,Couple Style |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Size | 6. |
| Style | Retro,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 100g |























