
Wholesale Jewelry 925 Silver Devil's Eye Geometric Pendant O Chain Necklace
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Rhombus,Geometric Type |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Facial Features,Expressions |
| Weight | 100g |
Original: $10.26
-65%$10.26
$3.59More Images





Wholesale Jewelry 925 Silver Devil's Eye Geometric Pendant O Chain Necklace
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Rhombus,Geometric Type |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Facial Features,Expressions |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Rhombus,Geometric Type |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Facial Features,Expressions |
| Weight | 100g |























