
Wholesale Jewelry Copper Artificial Zircon Heart Shaped Ochain Pendant Necklace For Women Set With Precious Stones
Wholesale Jewelry Copper Artificial Zircon Heart Shaped Ochain Pendant Necklace For Women Set With Precious Stones
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Artificial Zircon |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Set With Precious Stones |
| Weight | 7g |
Original: $2.89
-65%$2.89
$1.01More Images





Wholesale Jewelry Copper Artificial Zircon Heart Shaped Ochain Pendant Necklace For Women Set With Precious Stones
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Artificial Zircon |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Set With Precious Stones |
| Weight | 7g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Artificial Zircon |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Set With Precious Stones |
| Weight | 7g |























