
Wholesale Jewelry Copper Flower Pendant Bamboo Chain Electroplating Women's Necklace
| Chain Style | Bamboo Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Plants Flowers |
| Weight | 5g |
Original: $2.50
-65%$2.50
$0.88More Images











Wholesale Jewelry Copper Flower Pendant Bamboo Chain Electroplating Women's Necklace
| Chain Style | Bamboo Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Plants Flowers |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Bamboo Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Plants Flowers |
| Weight | 5g |























