
Wholesale Jewelry Copper Geometric Zircon Twopiece Set Bracelet And Ring For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 8g |
Original: $2.65
-65%$2.65
$0.93More Images




Wholesale Jewelry Copper Geometric Zircon Twopiece Set Bracelet And Ring For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 8g |























