
Wholesale Jewelry Copper Gold Plated Irregular Wavy Pattern Ring
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Styling | Wave |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |
Original: $1.14
-65%$1.14
$0.40More Images




Wholesale Jewelry Copper Gold Plated Irregular Wavy Pattern Ring
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Styling | Wave |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Styling | Wave |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |























