
Wholesale Jewelry Copper Inlaid Zircon Letter Pendant Necklace Light Luxury Style
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Diamond |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Style | Versatile,Letters,Numbers,Text |
| Weight | 8g |
Original: $2.40
-65%$2.40
$0.84More Images























































Wholesale Jewelry Copper Inlaid Zircon Letter Pendant Necklace Light Luxury Style
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Diamond |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Style | Versatile,Letters,Numbers,Text |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Diamond |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Style | Versatile,Letters,Numbers,Text |
| Weight | 8g |























