
Wholesale Jewelry Copper Snowflake Pendant Necklace With Diamond And Geometric Design For Women
Wholesale Jewelry Copper Snowflake Pendant Necklace With Diamond And Geometric Design For Women
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 8g |
Original: $1.87
-65%$1.87
$0.65More Images







Wholesale Jewelry Copper Snowflake Pendant Necklace With Diamond And Geometric Design For Women
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 8g |























