
Wholesale Jewelry Copper Twocolor Zircon Engagement Ring Geometric Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | 6. |
| Style | Personality,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 8g |
Original: $2.13
-65%$2.13
$0.75More Images






Wholesale Jewelry Copper Twocolor Zircon Engagement Ring Geometric Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | 6. |
| Style | Personality,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | 6. |
| Style | Personality,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 8g |























