
Wholesale Jewelry Copper Zircon Natural Plant Flowers Geometric Style Box Chain Electroplating Necklace
Wholesale Jewelry Copper Zircon Natural Plant Flowers Geometric Style Box Chain Electroplating Necklace
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Silver |
| Style | Natural,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 4g |
More Images




Wholesale Jewelry Copper Zircon Natural Plant Flowers Geometric Style Box Chain Electroplating Necklace
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Silver |
| Style | Natural,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Silver |
| Style | Natural,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 4g |























