
Wholesale Jewelry Copper Zircon Plants And Flowers Style Electroplating Earrings Necklace Twopiece Set For Women
Wholesale Jewelry Copper Zircon Plants And Flowers Style Electroplating Earrings Necklace Twopiece Set For Women
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper,Zircon |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Plants And Flowers |
| Pendant Material | Copper,Zircon |
| Set Combination | Earrings + Necklaces |
| Style | Small And Fresh,Plants And Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $3.83
-65%$3.83
$1.34More Images





Wholesale Jewelry Copper Zircon Plants And Flowers Style Electroplating Earrings Necklace Twopiece Set For Women
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper,Zircon |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Plants And Flowers |
| Pendant Material | Copper,Zircon |
| Set Combination | Earrings + Necklaces |
| Style | Small And Fresh,Plants And Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper,Zircon |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Plants And Flowers |
| Pendant Material | Copper,Zircon |
| Set Combination | Earrings + Necklaces |
| Style | Small And Fresh,Plants And Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |























