
Wholesale Jewelry Geometric Clavicle Chain Tourmaline Colorful Artificial Zircon Rose Gold Plated Necklace
Wholesale Jewelry Geometric Clavicle Chain Tourmaline Colorful Artificial Zircon Rose Gold Plated Necklace
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Zircon |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Artificial Zircon |
| Style | Fashion Ol |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |
Original: $2.00
-65%$2.00
$0.70More Images




Wholesale Jewelry Geometric Clavicle Chain Tourmaline Colorful Artificial Zircon Rose Gold Plated Necklace
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Zircon |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Artificial Zircon |
| Style | Fashion Ol |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Zircon |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Artificial Zircon |
| Style | Fashion Ol |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |























