
Wholesale Jewelry Geometric Glass Love Pendant Necklace Copper Electroplated For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Ins Style |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $2.72
-65%$2.72
$0.95More Images










Wholesale Jewelry Geometric Glass Love Pendant Necklace Copper Electroplated For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Ins Style |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Ins Style |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |























