
Wholesale Jewelry Geometric Sixpointed Star Zircon Copper Electroplated Ochain Pendant Necklace For Women
Wholesale Jewelry Geometric Sixpointed Star Zircon Copper Electroplated Ochain Pendant Necklace For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Zircon |
| Style | Ins Style |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Original: $1.81
-65%$1.81
$0.63More Images











Wholesale Jewelry Geometric Sixpointed Star Zircon Copper Electroplated Ochain Pendant Necklace For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Zircon |
| Style | Ins Style |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Zircon |
| Style | Ins Style |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |























