
Wholesale Jewelry Geometric Star Pattern Copper 18K Gold Plated Gemset Bracelet And Necklace For Unisex Hip Hop Style
Wholesale Jewelry Geometric Star Pattern Copper 18K Gold Plated Gemset Bracelet And Necklace For Unisex Hip Hop Style
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Star,Geometric Type |
| Pendant Material | Copper Plated With 18K Gold |
| Processing Technology | Set With Gems |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Hip Hop,Shape,Pattern |
| Weight | 60g |
Original: $11.71
-65%$11.71
$4.10More Images






Wholesale Jewelry Geometric Star Pattern Copper 18K Gold Plated Gemset Bracelet And Necklace For Unisex Hip Hop Style
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Star,Geometric Type |
| Pendant Material | Copper Plated With 18K Gold |
| Processing Technology | Set With Gems |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Hip Hop,Shape,Pattern |
| Weight | 60g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Star,Geometric Type |
| Pendant Material | Copper Plated With 18K Gold |
| Processing Technology | Set With Gems |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Hip Hop,Shape,Pattern |
| Weight | 60g |























