
Wholesale Jewelry Geometric Style Stainless Steel Ball Chain Necklace With 18K Gold Plated Electroplating And Zircon Inlaid Moon Water Drop Pendant For Women
Wholesale Jewelry Geometric Style Stainless Steel Ball Chain Necklace With 18K Gold Plated Electroplating And Zircon Inlaid Moon Water Drop Pendant For Women
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $2.69
-65%$2.69
$0.94More Images








Wholesale Jewelry Geometric Style Stainless Steel Ball Chain Necklace With 18K Gold Plated Electroplating And Zircon Inlaid Moon Water Drop Pendant For Women
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |























