
Wholesale Jewelry Geometric Zircon Copper Electroplated Clavicle Necklace For Women Light Luxury Style
Wholesale Jewelry Geometric Zircon Copper Electroplated Clavicle Necklace For Women Light Luxury Style
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Zircon |
| Style | Light Luxury |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $2.50
-65%$2.50
$0.88More Images








Wholesale Jewelry Geometric Zircon Copper Electroplated Clavicle Necklace For Women Light Luxury Style
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Zircon |
| Style | Light Luxury |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Zircon |
| Style | Light Luxury |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























