
Wholesale Jewelry Gothic Style Cross Copper Microinlay Pendant Ochain Necklace For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Micro-Inlay |
| Weight | 5g |
Original: $1.77
-65%$1.77
$0.62More Images




Wholesale Jewelry Gothic Style Cross Copper Microinlay Pendant Ochain Necklace For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Micro-Inlay |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Micro-Inlay |
| Weight | 5g |























