
Wholesale Jewelry Light Luxury Geometric Star 925 Silver Snake Bone Chain Necklace
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 10g |
Original: $10.34
-65%$10.34
$3.62More Images




Wholesale Jewelry Light Luxury Geometric Star 925 Silver Snake Bone Chain Necklace
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 10g |























