
Wholesale Jewelry Light Luxury Style Flower Copper Alloy Pendant Necklace With Twist Chain And Electroplating
Wholesale Jewelry Light Luxury Style Flower Copper Alloy Pendant Necklace With Twist Chain And Electroplating
| Chain Style | Twist Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Precious Metal Quality | See Description |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Light Luxury Style,Plants Flowers |
| Weight | 1000g |
Original: $3.17
-65%$3.17
$1.11More Images





Wholesale Jewelry Light Luxury Style Flower Copper Alloy Pendant Necklace With Twist Chain And Electroplating
| Chain Style | Twist Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Precious Metal Quality | See Description |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Light Luxury Style,Plants Flowers |
| Weight | 1000g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Twist Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Precious Metal Quality | See Description |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Light Luxury Style,Plants Flowers |
| Weight | 1000g |























