
Wholesale Jewelry Light Luxury Titanium Steel Copper Bow Diamondencrusted Necklace For Women
Wholesale Jewelry Light Luxury Titanium Steel Copper Bow Diamondencrusted Necklace For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Styling | Bow |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 10g |
More Images




Wholesale Jewelry Light Luxury Titanium Steel Copper Bow Diamondencrusted Necklace For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Styling | Bow |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Styling | Bow |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 10g |























