
Wholesale Jewelry Necklace Light Luxury Environmental Protection Copper Microinlaid Zircon Clavicle Chain With Letters Pattern Electroplating
Wholesale Jewelry Necklace Light Luxury Environmental Protection Copper Microinlaid Zircon Clavicle Chain With Letters Pattern Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Environmental Protection Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Zircon |
| Style | Light Luxury,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 120g |
Original: $1.96
-65%$1.96
$0.69More Images








Wholesale Jewelry Necklace Light Luxury Environmental Protection Copper Microinlaid Zircon Clavicle Chain With Letters Pattern Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Environmental Protection Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Zircon |
| Style | Light Luxury,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 120g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Environmental Protection Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Zircon |
| Style | Light Luxury,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 120g |























