
Wholesale Jewelry Niche Geometric Copper Open Ring For Women With Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Niche,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |
Original: $1.14
-65%$1.14
$0.40More Images






Wholesale Jewelry Niche Geometric Copper Open Ring For Women With Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Niche,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Niche,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |























