
Wholesale Jewelry Punk Style Copper Inlaid Mixed Gem Geometric Necklace
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend,Festival |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Street,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Crystal |
| Weight | 10g |
Original: $2.50
-65%$2.50
$0.88More Images




Wholesale Jewelry Punk Style Copper Inlaid Mixed Gem Geometric Necklace
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend,Festival |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Street,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Crystal |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend,Festival |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Street,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Crystal |
| Weight | 10g |























