
Wholesale Jewelry Retro Cute Geometric Copper Mixed Gemstone Setting Electroplated Pendant Clavicle Chain Necklace For Women
Wholesale Jewelry Retro Cute Geometric Copper Mixed Gemstone Setting Electroplated Pendant Clavicle Chain Necklace For Women
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 15g |
Original: $2.17
-65%$2.17
$0.76More Images










Wholesale Jewelry Retro Cute Geometric Copper Mixed Gemstone Setting Electroplated Pendant Clavicle Chain Necklace For Women
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 15g |























