
Wholesale Jewelry Retro Simple Fashion Inlaid Artificial Zircon Ochain Necklace With Geometric Pattern
Wholesale Jewelry Retro Simple Fashion Inlaid Artificial Zircon Ochain Necklace With Geometric Pattern
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Zircon |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Zircon |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 8g |
More Images




Wholesale Jewelry Retro Simple Fashion Inlaid Artificial Zircon Ochain Necklace With Geometric Pattern
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Zircon |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Zircon |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Zircon |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Zircon |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 8g |























