
Wholesale Jewelry Retro Style Copper Electroplated Ochain Mixed Gem Inlay Safety Lock Clover Pendant Clavicle Chain For Women
Wholesale Jewelry Retro Style Copper Electroplated Ochain Mixed Gem Inlay Safety Lock Clover Pendant Clavicle Chain For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Retro,National,National Style |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $1.46
-65%$1.46
$0.51More Images

















Wholesale Jewelry Retro Style Copper Electroplated Ochain Mixed Gem Inlay Safety Lock Clover Pendant Clavicle Chain For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Retro,National,National Style |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Retro,National,National Style |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























