
Wholesale Jewelry Retro Style Geometric Ushaped Stainless Steel And Copper Dripping Oil Inlaid Zircon Cross Necklace
Wholesale Jewelry Retro Style Geometric Ushaped Stainless Steel And Copper Dripping Oil Inlaid Zircon Cross Necklace
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | U-Shaped,Geometric Type |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Weight | 6g |
Original: $3.38
-65%$3.38
$1.18More Images







Wholesale Jewelry Retro Style Geometric Ushaped Stainless Steel And Copper Dripping Oil Inlaid Zircon Cross Necklace
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | U-Shaped,Geometric Type |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | U-Shaped,Geometric Type |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Weight | 6g |























