
Wholesale Jewelry Set Copper Ochain Earrings And Necklace With Artificial Zircon Pendants And Geometric Pattern Simple Style Unisex And Women's
Wholesale Jewelry Set Copper Ochain Earrings And Necklace With Artificial Zircon Pendants And Geometric Pattern Simple Style Unisex And Women's
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex,Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Geometry |
| Pendant Material | Artificial Zircon |
| Style | Simple |
| Suit Combination | Earrings + Necklace |
| Weight | 16g |
More Images




Wholesale Jewelry Set Copper Ochain Earrings And Necklace With Artificial Zircon Pendants And Geometric Pattern Simple Style Unisex And Women's
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex,Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Geometry |
| Pendant Material | Artificial Zircon |
| Style | Simple |
| Suit Combination | Earrings + Necklace |
| Weight | 16g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex,Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Geometry |
| Pendant Material | Artificial Zircon |
| Style | Simple |
| Suit Combination | Earrings + Necklace |
| Weight | 16g |























