
Wholesale Jewelry Shell Rice Beads Alloy Geometric Cross Chain Necklace For Women Electroplated
Wholesale Jewelry Shell Rice Beads Alloy Geometric Cross Chain Necklace For Women Electroplated
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Rice Beads + Shell + Iron Chain + Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 38g |
Original: $3.93
-65%$3.93
$1.38More Images





Wholesale Jewelry Shell Rice Beads Alloy Geometric Cross Chain Necklace For Women Electroplated
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Rice Beads + Shell + Iron Chain + Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 38g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Rice Beads + Shell + Iron Chain + Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 38g |























