
Wholesale Jewelry Silver Copper Pendant Geometric Snake Bone Chain Electroplated Minimalist Clavicle Necklace For Couple
Wholesale Jewelry Silver Copper Pendant Geometric Snake Bone Chain Electroplated Minimalist Clavicle Necklace For Couple
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Couple Style |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 100g |
Original: $5.71
-65%$5.71
$2.00More Images




Wholesale Jewelry Silver Copper Pendant Geometric Snake Bone Chain Electroplated Minimalist Clavicle Necklace For Couple
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Couple Style |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Couple Style |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 100g |























