
Wholesale Jewelry Stainless Steel Heart Geometric Pendant Necklace Electroplating Light Luxury Style
Wholesale Jewelry Stainless Steel Heart Geometric Pendant Necklace Electroplating Light Luxury Style
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Letters,Numbers,Text |
| Weight | 5g |
Original: $2.00
-65%$2.00
$0.70More Images




Wholesale Jewelry Stainless Steel Heart Geometric Pendant Necklace Electroplating Light Luxury Style
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Letters,Numbers,Text |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Letters,Numbers,Text |
| Weight | 5g |























