
Wholesale Jewelry Sweet Geometric Copper Zircon Electroplated Ochain Pendant Necklace
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper,Zircon |
| Style | Sweet,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 7g |
Original: $1.55
-65%$1.55
$0.54More Images









Wholesale Jewelry Sweet Geometric Copper Zircon Electroplated Ochain Pendant Necklace
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper,Zircon |
| Style | Sweet,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 7g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper,Zircon |
| Style | Sweet,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 7g |























