
Wholesale Ladies Copper Square Geometric Rainbow Zircon Ring With Electroplating
| Gender | Female,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Female |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
More Images





Wholesale Ladies Copper Square Geometric Rainbow Zircon Ring With Electroplating
| Gender | Female,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Female |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Female,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Female |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























