
Wholesale Ladies Copper Zircon Ring With Geometric Pattern And Cute Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | 6. |
| Style | Cute,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 5g |
Original: $2.00
-65%$2.00
$0.70More Images




Wholesale Ladies Copper Zircon Ring With Geometric Pattern And Cute Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | 6. |
| Style | Cute,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | 6. |
| Style | Cute,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 5g |























